CATSELF Banner
CATSELF Home
English
Suomi
Jesli chcesz otrzymywać
informacje o koncertach itp.,
Sign up for Newsletter

A Shield

Witaj, 2015!

2015-01-11 02:11:29

Fotografia: Aki Roukala

2015 zaczął się już na dobre, więc czas się przywitać...

Witaj, 2015! Bądź dobry.

Życzę wszystkim odwiedzającym tą stronę: Fanom, Przyjaciołom, moim kochanym Believerom oraz oczywiście sobie wspaniałego roku ze wszystkim, co najważniejsze: zdrowiem, szczęściem, dobrymi przygodami oraz moją pierwszą płytą.

Catself


Jako pożegnanie z rokiem 2014, oto nagranie z listopada: melancholijna piosenka Roadkill Happens, nagrana w Acoustic FM w Holandii! Nagraliśmy więcej utworów i będzie je można od czasu do czasu usłyszeć w Acoustic FM.

Tweet


Czytaj na oddzielnej stronie

Jutro Catself wystąpi w Zaandam

2014-11-06 23:28:43
Już jutro wieczorem, 7 listopada, Catself wystąpi na Flat Out Friday w Café 't Makerijtje w Zaandam. Catself zagra o 21, po niej wystąpi jeszcze kilku innych artystów.Na sobotnim koncercie w Blanko, Emmen, nastrój był, jak przystało, ciemny i uduchowiony. Klaas Guchelaar znowu zrobił zdjęcia i kilka z nich można obejrzeć tu: https://www.flickr.com/photos/kjguch/15704707515/in/set-72157649111867972Czytaj na oddzielnej stronie

Dziś wieczorem Catself wystąpi w Emmen

2014-11-01 15:15:01
Koncert Catself w Oude Pekela dostarczył niezapomnianych wrażeń. Fragment jednej z recenzji, zatytułowanej „Catself z Finlandii rzuca czar na publiczność”:

Jej styl różni się od reszty gatunku. Żadnych piosenek o miłości, (miłosnym) smutku i innych oklepanych tematów, tylko piosenki o przyrodzie, marzeniach, rybach i wędkarzach, pijanych Finach, kotach uciekinierach, sarenkach potrąconych przez samochód, króliczkach uderzonych przez piorun i Apokalipsie. Wszystko to z akompaniamentem gitary, którą na drugi set zastąpiło pianino. [...] Chociaż nie była to najłatwiejsza muzyka, Catself utrzymała publiczność w całkowitym skupieniu do samego końca.”

Pełna recenzja (po holendersku), autor: Yvo Broekhoven: http://www.prachtigpekela.nl/nieuws/27105/Finse-Catself-laat-een-betoverd-publiek-achter.html.

Recenzja w języku angielskim, z fotografiami, autor: Klaas Guchelaar: http://www.kjguch.com/2014/10/20/catself/#more-10083.

Dziś wieczorem Catself wystąpi w Blanko, Emmen, razem z Chabliz i Erikiem Vinke.Czytaj na oddzielnej stronie

Koncerty w Holandii

2014-10-18 01:17:59
Catself właśnie przyjechała do Holandii, gdzie zagra kilka koncertów i rozpocznie pracę nad teledyskiem do jednego z utworów, które już wkrótce ukażą się na jej debiutanckim albumie.

Pierwszy koncert odbędzie się już dziś wieczorem w Oude Pekela. Więcej informacji na stronie Koncerty.

Poniżej – Roadkill Happens, jeden z nowych utworów Catself sfilmowany na żywo zeszłej wiosny na Zwartzondersuikersessies w Groningen.

Czytaj na oddzielnej stronie

< 3 4 5 [6] 7 8 9 >


© 2011-2020 Christer Holm / By Catself
Official website of performer, composer and lyricist Catself.
All rights reserved.

Catself has the ability to make music that is both very original and nice to listen to. That was my first thought when I listened to her music for the first time and I still love listening to it. The lyrics are also original but what is the most important for me is Catself's original and catchy melodies, arrangements and voice. I am sure that also listeners who are normally more into the mainstream kind of sound will enjoy her songs.

Johan Jongerius

radio host and founder of TalentCast.nl