CATSELF Banner
CATSELF Home
English
Suomi
Jesli chcesz otrzymywać
informacje o koncertach itp.,
Sign up for Newsletter

A Shield

Płyta i koncerty

2014-02-13 14:03:49
Trochę dobrych wieści...

• Płyta już jest zmasterowana!
• Okładka jest gotowa.

Nie było łatwo znaleźć właściwą kolejność utworów, to było jak łamigłówka, ale się udało. Mastering jest już skończony. Grafika płyty również jest już gotowa i wygląda świetnie. Było podobnie, jak z wieloma innymi rzeczami dotyczącymi tego albumu: trzeba było trochę pomyśleć nad właściwą okładką, ale kiedy już pojawił się pomysł, był dokładnie taki, jak trzeba.

Dla wszystkich moich believerów na SellaBand: na moim profilu na SellaBand jest nowy blog! Wkrótce wyślę też nowy email.

W najbliższą niedzielę zagram w Porvoon Paahtimo! Szczegóły na stronie Koncerty. 6 marca zagram w Helsinkach w Vasen linja w Café Mascot. Na początku kwietnia, jak co wiosnę, rozpocznę podróż do Holandii. Już znam daty niektórych koncertów – wkrótce umieszczę informacje na stronach!

Catself

=^^= /
Czytaj na oddzielnej stronie

Catself w Musta Kissa

2013-12-17 22:38:27
Już jutro wieczorem, wśtrodę 18 listopada, Catself zagra w Musta Kissa w Kallio w Helsinkach. Koncert zacznie się już o 20.00, specjalnie dla wszystkich, którzy zaczynają pracę wcześnie rano następnego dnia! Wstęp wolny.

mustakissa

Link do zaproszenia na Facebook

Czytaj na oddzielnej stronie

Catself w Prinz Willy, Kiel

2013-12-13 14:54:24
Dzisiaj Catself zagra w Prinz Willy!

prinzwillyCzytaj na oddzielnej stronie

Catself na Songs for the Philippines

2013-11-23 16:31:20
W niedzielę 24 listopada Catself wystąpi na Songs for the Philippines. Jest to koncert charytatywny zorganizowany dla pomocy poszkodowanym przez tajfun Haiyan. Koncert odbędzie się w Humanity House w Hadze. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00 dziś wieczorem i zakończy się jutro, w niedzielę 24 listopada, o 21.00. Catself wystąpi o godz. 14:50 w niedzielę, a zaraz po niej zagra holenderski zespół Chabliz.Oficjalny event na Facebooku.

Organizatorem koncertu jest Secret Singer-Songwriter Society.Czytaj na oddzielnej stronie

< 4 5 6 [7] 8 9 10 >


© 2011-2019 Christer Holm / By Catself
Official website of performer, composer and lyricist Catself.
All Rights Reserved.

Catself is one of the most professional singers that I ever met. A real stage personality, always prepared, with catchy songs, a beautiful, somewhat Celtic voice and great guitar and piano skills. She is a singer-songwriter who always brings a good atmosphere to the places where she performs. She has the right attitude towards the music and the audience. Being an artist is top sport, and Catself knows that!

Petra de Winter

vocalist, songwriter and manager of the band Chabliz