CATSELF Banner
CATSELF Home
English
Suomi
Jesli chcesz otrzymywać
informacje o koncertach itp.,
Sign up for Newsletter

A Shield

Płyta i koncerty

2014-02-13 14:03:49
Trochę dobrych wieści...

• Płyta już jest zmasterowana!
• Okładka jest gotowa.

Nie było łatwo znaleźć właściwą kolejność utworów, to było jak łamigłówka, ale się udało. Mastering jest już skończony. Grafika płyty również jest już gotowa i wygląda świetnie. Było podobnie, jak z wieloma innymi rzeczami dotyczącymi tego albumu: trzeba było trochę pomyśleć nad właściwą okładką, ale kiedy już pojawił się pomysł, był dokładnie taki, jak trzeba.

Dla wszystkich moich believerów na SellaBand: na moim profilu na SellaBand jest nowy blog! Wkrótce wyślę też nowy email.

W najbliższą niedzielę zagram w Porvoon Paahtimo! Szczegóły na stronie Koncerty. 6 marca zagram w Helsinkach w Vasen linja w Café Mascot. Na początku kwietnia, jak co wiosnę, rozpocznę podróż do Holandii. Już znam daty niektórych koncertów – wkrótce umieszczę informacje na stronach!

Catself

=^^= /
Czytaj na oddzielnej stronie

Catself w Musta Kissa

2013-12-17 22:38:27
Już jutro wieczorem, wśtrodę 18 listopada, Catself zagra w Musta Kissa w Kallio w Helsinkach. Koncert zacznie się już o 20.00, specjalnie dla wszystkich, którzy zaczynają pracę wcześnie rano następnego dnia! Wstęp wolny.

mustakissa

Link do zaproszenia na Facebook

Czytaj na oddzielnej stronie

Catself w Prinz Willy, Kiel

2013-12-13 14:54:24
Dzisiaj Catself zagra w Prinz Willy!

prinzwillyCzytaj na oddzielnej stronie

Catself na Songs for the Philippines

2013-11-23 16:31:20
W niedzielę 24 listopada Catself wystąpi na Songs for the Philippines. Jest to koncert charytatywny zorganizowany dla pomocy poszkodowanym przez tajfun Haiyan. Koncert odbędzie się w Humanity House w Hadze. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00 dziś wieczorem i zakończy się jutro, w niedzielę 24 listopada, o 21.00. Catself wystąpi o godz. 14:50 w niedzielę, a zaraz po niej zagra holenderski zespół Chabliz.Oficjalny event na Facebooku.

Organizatorem koncertu jest Secret Singer-Songwriter Society.Czytaj na oddzielnej stronie

< 4 5 6 [7] 8 9 10 >


© 2011-2019 Christer Holm / By Catself
Official website of performer, composer and lyricist Catself.
All Rights Reserved.

Catself has the ability to make music that is both very original and nice to listen to. That was my first thought when I listened to her music for the first time and I still love listening to it. The lyrics are also original but what is the most important for me is Catself's original and catchy melodies, arrangements and voice. I am sure that also listeners who are normally more into the mainstream kind of sound will enjoy her songs.

Johan Jongerius

radio host and founder of TalentCast.nl