CATSELF Banner
CATSELF Home
Facebook
Twitter
Instagram
Youtube
Bandcamp
English
Suomi
Jesli chcesz otrzymywać
informacje o koncertach itp.,
Sign up for Newsletter

A Shield


Koncerty! 15 października: w Tampere, 12 grudnia: wszędzie

2021-10-14 22:06:26
Jutro zagram w Katubaari Axu w Tampere! Drodzy dobrzy ludzie z Axu, tęskniłam za wami!

Jak zwykle w Axu, wstęp jest wolny, ale może wam się przydać trochę gotówki, bo przygotowałam nowy Catself merch: ładne, ale i praktyczne przedmioty, które rozjaśnią wam jesień i o ile sprzedam je wszystkie, mogą mi nawet umożliwić wydanie płyty, która już tak długo czeka na wydanie. Są po 12.40 euro wliczając VAT.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/351625133187867

Wkrótce potem wybieram się do Niderlandów, gdzie 12 grudnia zagram koncert razem z holenderską grupą Chabliz. Chabliz jest zespołem, którego muzykę od dawna uwielbiam i podziwiam. Występowaliśmy już razem w przeszłości, ale od ostatniego razu minęło już trochę czasu i bardzo się cieszę, że znowu możemy coś razem zorganizować. Tym razem możecie wybrać się na nasz koncert bez względu na to, gdzie jesteście: koncert będzie transmitowany na żywo na YouTube.

Chabliz mają już dużo doświadczenia z koncertami wirtualnymi: dźwięk jest bardzo dobry i koncerty są filmowane kilkoma kamerami. Nie tylko muzyka, ale i jakość techniczna jest naprawdę dobra, dlatego mam nadzieję, że obejrzycie nas, nawet jeśli obejrzeliście już całą masę różnych koncertów w sieci podczas pandemii.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1381904278874435

Koncert będzie dostępny na żywo tutaj, na kanale YouTube Chabliz.

Szukam możliwości, żeby zagrać więcej koncertów. Informacje o nich będą umieszczane tutaj na stronie Koncerty. Ale koniecznie zaznaczcie 12 grudnia w swoich kalendarzach! Nie jest łatwo organizować koncerty, oczywiście zwłaszcza teraz w pandemicznej rzeczywistości, ale też nigdy to łatwe nie było; nie jest też łatwo wszędzie pojechać, ale 12 grudnia mogę zagrać dla was wszystkich, gdziekolwiek jesteście, i nie jest trudno na ten globalny koncert się wybrać. Zapraszamy!Tweet


Czytaj na oddzielnej stronie


Catself powraca do Axu! Data: 23 lipca

2021-05-14 19:25:32
Ten czas nadszedł: nowa zieleń wyrosła i rośnie dalej, dni są coraz dłuższe, lato coraz bliżej, a pandemia słabnie. Koncerty stają się znowu możliwe i w świetle tych zmian ustaliliśmy, że 23 lipca powrócę do Katubaari Axu w Tampere. Bardzo cieszę się na tą myśl, jak możecie sobie łatwo wyobrazić!

Szczegóły na stronie Koncerty.

A oto link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/310708717291394Tweet


Czytaj na oddzielnej stronie


Wieczór z Catself w Katubaari Axu przełożony

2021-01-24 17:29:46
Bardzo czekałam na ten koncert, który miał być pierwszy od lata i jak na razie jedyny w tym roku. Jednak ze względu na obecny etap pandemii koronawirusa podjęliśmy razem decyzję, aby przełożyć wieczór z Catself w Katubaari Axu w Tampere na bezpieczniejsze czasy.

Chociaż mniejsze koncerty są dozwolone w Finlandii, nie chcieliśmy, aby z naszego powodu ktokolwiek podejmował ryzyko zakażenia ani utrudniać utrzymania bezpiecznego dystansu. Spotkajmy się, kiedy będzie to możliwe, najszybciej, jak się da. Póki co – trzymajcie się zdrowo i bezpiecznie!

Informacje o nowej dacie pojawią się na tej stronie (Koncerty), jak również na stronie Catself na Facebook i Twitter. Aby otrzymać powiadomienie pocztą elektroniczną, zapraszam do wysłania emaila na adres news@catself.com – będę mogła również wtedy dać wam znać o nowej muzyce. Pracuję nad nowymi nagraniami.

Nie smućcie się. Spotkamy się wkrótce!Tweet


Czytaj na oddzielnej stronie


Koncert Catself (duo) w Andledon, Den Andel, NL

2020-08-27 15:26:46
Jeszcze są dostępne bilety na jutrzejszy concert Catself w Andledon w Den Andel. Chętnych prosimy o zarezerwowanie miejsca (catself@catself.com). Liczba biletów jest ograniczona ze względu na konieczność zachowania bezpiecznego dystansu w teatrze.

Tweet


Czytaj na oddzielnej stronie

[1] 2 3 4 >


© 2011-2022 Christer Holm / By Catself
Official website of performer, composer and lyricist Catself.
All rights reserved.

Catself's style is quite different from the rest in the genre. No love songs or (love) sadness and other clichés, but songs about nature, dreams, mermaids, hitchhiking in Spain, fishing and fishermen, drunken Finns, runaway cats, hit deer, bunnies struck by the lightning and the Apocalypse. All this accompanied by herself on guitar, which was for the second set exchanged for a piano. She kept the audience breathless and captivated till the end.

Yvo Broekhoven

music programmer and promoter at Pekelpop, the Netherlands