CATSELF Banner
CATSELF Home
English
Suomi
Jesli chcesz otrzymywać
informacje o koncertach itp.,
Sign up for Newsletter

A Shield


Koncerty! 15 października: w Tampere, 12 grudnia: wszędzie

2021-10-14 22:06:26
Jutro zagram w Katubaari Axu w Tampere! Drodzy dobrzy ludzie z Axu, tęskniłam za wami!

Jak zwykle w Axu, wstęp jest wolny, ale może wam się przydać trochę gotówki, bo przygotowałam nowy Catself merch: ładne, ale i praktyczne przedmioty, które rozjaśnią wam jesień i o ile sprzedam je wszystkie, mogą mi nawet umożliwić wydanie płyty, która już tak długo czeka na wydanie. Są po 12.40 euro wliczając VAT.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/351625133187867

Wkrótce potem wybieram się do Niderlandów, gdzie 12 grudnia zagram koncert razem z holenderską grupą Chabliz. Chabliz jest zespołem, którego muzykę od dawna uwielbiam i podziwiam. Występowaliśmy już razem w przeszłości, ale od ostatniego razu minęło już trochę czasu i bardzo się cieszę, że znowu możemy coś razem zorganizować. Tym razem możecie wybrać się na nasz koncert bez względu na to, gdzie jesteście: koncert będzie transmitowany na żywo na YouTube.

Chabliz mają już dużo doświadczenia z koncertami wirtualnymi: dźwięk jest bardzo dobry i koncerty są filmowane kilkoma kamerami. Nie tylko muzyka, ale i jakość techniczna jest naprawdę dobra, dlatego mam nadzieję, że obejrzycie nas, nawet jeśli obejrzeliście już całą masę różnych koncertów w sieci podczas pandemii.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1381904278874435

Koncert będzie dostępny na żywo tutaj, na kanale YouTube Chabliz.

Szukam możliwości, żeby zagrać więcej koncertów. Informacje o nich będą umieszczane tutaj na stronie Koncerty. Ale koniecznie zaznaczcie 12 grudnia w swoich kalendarzach! Nie jest łatwo organizować koncerty, oczywiście zwłaszcza teraz w pandemicznej rzeczywistości, ale też nigdy to łatwe nie było; nie jest też łatwo wszędzie pojechać, ale 12 grudnia mogę zagrać dla was wszystkich, gdziekolwiek jesteście, i nie jest trudno na ten globalny koncert się wybrać. Zapraszamy!Tweet


Czytaj na oddzielnej stronie


Catself powraca do Axu! Data: 23 lipca

2021-05-14 19:25:32
Ten czas nadszedł: nowa zieleń wyrosła i rośnie dalej, dni są coraz dłuższe, lato coraz bliżej, a pandemia słabnie. Koncerty stają się znowu możliwe i w świetle tych zmian ustaliliśmy, że 23 lipca powrócę do Katubaari Axu w Tampere. Bardzo cieszę się na tą myśl, jak możecie sobie łatwo wyobrazić!

Szczegóły na stronie Koncerty.

A oto link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/310708717291394Tweet


Czytaj na oddzielnej stronie


Wieczór z Catself w Katubaari Axu przełożony

2021-01-24 17:29:46
Bardzo czekałam na ten koncert, który miał być pierwszy od lata i jak na razie jedyny w tym roku. Jednak ze względu na obecny etap pandemii koronawirusa podjęliśmy razem decyzję, aby przełożyć wieczór z Catself w Katubaari Axu w Tampere na bezpieczniejsze czasy.

Chociaż mniejsze koncerty są dozwolone w Finlandii, nie chcieliśmy, aby z naszego powodu ktokolwiek podejmował ryzyko zakażenia ani utrudniać utrzymania bezpiecznego dystansu. Spotkajmy się, kiedy będzie to możliwe, najszybciej, jak się da. Póki co – trzymajcie się zdrowo i bezpiecznie!

Informacje o nowej dacie pojawią się na tej stronie (Koncerty), jak również na stronie Catself na Facebook i Twitter. Aby otrzymać powiadomienie pocztą elektroniczną, zapraszam do wysłania emaila na adres news@catself.com – będę mogła również wtedy dać wam znać o nowej muzyce. Pracuję nad nowymi nagraniami.

Nie smućcie się. Spotkamy się wkrótce!Tweet


Czytaj na oddzielnej stronie


Koncert Catself (duo) w Andledon, Den Andel, NL

2020-08-27 15:26:46
Jeszcze są dostępne bilety na jutrzejszy concert Catself w Andledon w Den Andel. Chętnych prosimy o zarezerwowanie miejsca (catself@catself.com). Liczba biletów jest ograniczona ze względu na konieczność zachowania bezpiecznego dystansu w teatrze.

Tweet


Czytaj na oddzielnej stronie

[1] 2 3 4 >


© 2011-2022 Christer Holm / By Catself
Official website of performer, composer and lyricist Catself.
All rights reserved.

Great songs, beautiful voice, such a talented lady: Poland's gift to Finland's music world!!!

Ossi Tikkanen