CATSELF Banner
CATSELF Home

Jesli chcesz otrzymywac
informacje o koncertach itp.,
Sign up for Newsletter

A Shield


Koncerty! 15 października: w Tampere, 12 grudnia: wszędzie

Posted at: 2021-10-14 22:06:26
Jutro zagram w Katubaari Axu w Tampere! Drodzy dobrzy ludzie z Axu, tęskniłam za wami!

Jak zwykle w Axu, wstęp jest wolny, ale może wam się przydać trochę gotówki, bo przygotowałam nowy Catself merch: ładne, ale i praktyczne przedmioty, które rozjaśnią wam jesień i o ile sprzedam je wszystkie, mogą mi nawet umożliwić wydanie płyty, która już tak długo czeka na wydanie. Są po 12.40 euro wliczając VAT.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/351625133187867

Wkrótce potem wybieram się do Niderlandów, gdzie 12 grudnia zagram koncert razem z holenderską grupą Chabliz. Chabliz jest zespołem, którego muzykę od dawna uwielbiam i podziwiam. Występowaliśmy już razem w przeszłości, ale od ostatniego razu minęło już trochę czasu i bardzo się cieszę, że znowu możemy coś razem zorganizować. Tym razem możecie wybrać się na nasz koncert bez względu na to, gdzie jesteście: koncert będzie transmitowany na żywo na YouTube.

Chabliz mają już dużo doświadczenia z koncertami wirtualnymi: dźwięk jest bardzo dobry i koncerty są filmowane kilkoma kamerami. Nie tylko muzyka, ale i jakość techniczna jest naprawdę dobra, dlatego mam nadzieję, że obejrzycie nas, nawet jeśli obejrzeliście już całą masę różnych koncertów w sieci podczas pandemii.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1381904278874435

Koncert będzie dostępny na żywo tutaj, na kanale YouTube Chabliz.

Szukam możliwości, żeby zagrać więcej koncertów. Informacje o nich będą umieszczane tutaj na stronie Koncerty. Ale koniecznie zaznaczcie 12 grudnia w swoich kalendarzach! Nie jest łatwo organizować koncerty, oczywiście zwłaszcza teraz w pandemicznej rzeczywistości, ale też nigdy to łatwe nie było; nie jest też łatwo wszędzie pojechać, ale 12 grudnia mogę zagrać dla was wszystkich, gdziekolwiek jesteście, i nie jest trudno na ten globalny koncert się wybrać. Zapraszamy!Tweet

Back to News

The honesty in her music is so compelling it makes you want to follow her. Beautiful, light and somehow sensual.Jacomo Williams