CATSELF Banner
CATSELF Home
Facebook
Twitter
Instagram
Youtube
Bandcamp

Jesli chcesz otrzymywac
informacje o koncertach itp.,
Sign up for Newsletter

A Shield


Koncerty! 15 października: w Tampere, 12 grudnia: wszędzie

Posted at: 2021-10-14 22:06:26
Jutro zagram w Katubaari Axu w Tampere! Drodzy dobrzy ludzie z Axu, tęskniłam za wami!

Jak zwykle w Axu, wstęp jest wolny, ale może wam się przydać trochę gotówki, bo przygotowałam nowy Catself merch: ładne, ale i praktyczne przedmioty, które rozjaśnią wam jesień i o ile sprzedam je wszystkie, mogą mi nawet umożliwić wydanie płyty, która już tak długo czeka na wydanie. Są po 12.40 euro wliczając VAT.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/351625133187867

Wkrótce potem wybieram się do Niderlandów, gdzie 12 grudnia zagram koncert razem z holenderską grupą Chabliz. Chabliz jest zespołem, którego muzykę od dawna uwielbiam i podziwiam. Występowaliśmy już razem w przeszłości, ale od ostatniego razu minęło już trochę czasu i bardzo się cieszę, że znowu możemy coś razem zorganizować. Tym razem możecie wybrać się na nasz koncert bez względu na to, gdzie jesteście: koncert będzie transmitowany na żywo na YouTube.

Chabliz mają już dużo doświadczenia z koncertami wirtualnymi: dźwięk jest bardzo dobry i koncerty są filmowane kilkoma kamerami. Nie tylko muzyka, ale i jakość techniczna jest naprawdę dobra, dlatego mam nadzieję, że obejrzycie nas, nawet jeśli obejrzeliście już całą masę różnych koncertów w sieci podczas pandemii.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1381904278874435

Koncert będzie dostępny na żywo tutaj, na kanale YouTube Chabliz.

Szukam możliwości, żeby zagrać więcej koncertów. Informacje o nich będą umieszczane tutaj na stronie Koncerty. Ale koniecznie zaznaczcie 12 grudnia w swoich kalendarzach! Nie jest łatwo organizować koncerty, oczywiście zwłaszcza teraz w pandemicznej rzeczywistości, ale też nigdy to łatwe nie było; nie jest też łatwo wszędzie pojechać, ale 12 grudnia mogę zagrać dla was wszystkich, gdziekolwiek jesteście, i nie jest trudno na ten globalny koncert się wybrać. Zapraszamy!Tweet

Back to News

Wow, a blast of fresh air, energy, intelligence, and musicality to spare. Agnieszka is clearly worthy of your attention. I'm impressed.Ray Baisden